Tüfenkçi’den Kutlu’ya Ziyaret

Haber Merkezi 14.1.2019 12:15:54 Adıyaman Belediyesi
img

2019 yerel seçimlerine AK Parti’nin adayı olarak girecek olan isimlerin tanıtım toplantısına katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, beraberindeki heyet ile birlikte Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere Adıyaman merkez, ilçe ve beldelerinden AK Parti’nin adayı olarak girecek olan isimlerin tanıtım toplantısına katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya milletvekili Bülent Tüfenkçi, beraberinde AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri İ. Halil Fırat, M. Fatih Toprak ve Yakup Taş, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Adıyaman eski Belediye Başkanlarından M. Necip Büyükaslan ile AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticileriyle birlikte Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Adıyaman Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kutlu’ya görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan ötürü teşekkür eden AK Parti MKYK Üyesi Tüfenkçi, AK Parti’nin Adıyaman’da daha da güçlü olması için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kutlu ise siyasetin bir bayrak yarışı olduğunu söyleyerek, Süleyman Kılınç’ın ve diğer ilçe ve belde adaylarının yerel seçimlerden büyük bir zaferle ayrılacağına inandığını ve kendisinin de bu süreçte elinden geleni yapacağını belirtti. “Durmak yok, yola devam” mesajı da veren Başkan Kutlu, ziyaretinden dolayı AK Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi’ye ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu