AK GENÇLİK BESNİ’de

Haber Merkezi 12.3.2019 12:31:44 Siyaset
img

AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın ve teşkilat mensupları, Besni İlçe Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

Başkan Yalçın ve yaklaşık 100 genç Besni İlçesinde büyük bir heyecan yarattı.

Besni İlçesine uzun konvoy halinde giden gençler, burada Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem tarafından karşılanan Başkan Yalçın ve ekibi yoğun ilgi gördü.

Yalçın, Seçim Koordinasyon Merkezinde bulunan Besni’li vatandaşlarla tek tek tokalaşarak desteklerini iletti.

Burada vatandaşlara hitap eden Yalçın, “Göreve geldiğim günden bugüne teşkilatımı kısa sürede kurup çalışmalarımıza başladık. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Adıyaman Belediye Başkan Adayımız Süleyman Kılınç için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Sadece merkez için değil ilçelerimiz hatta beldelerimiz içinde aynı öz veriyi göstermek adına ben ve teşkilatım elimizi taşın altına koymaya gayret gösteriyoruz. Bugün Şambayat Belde ve Besni İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Burada başkan adaylarımıza desteğimizi ilettik. İl teşkilatı olarak her dakika, her saniye bir telefon ile yüzlerce gencimizle desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirtmek isterim. Bizim davamız kişiler ile değil mücadelemize devam ediyoruz. Besni’miz yalnız değildir.” ifadelerinde bulundu.

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezlerine AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerinin ziyaretleri devam edeceği de bildirildi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu