Milletvekili Taş’tan Kutlama Mesajı

Haber Merkezi 10.4.2019 13:22:17 Siyaset
img

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Yakup Taş, Polis Teşkilatının kuruluşunun 174.yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili TAŞ mesajında şunlara yer verdi.

10 Nisan 1845 yılında kurulan Polis Teşkilatımız, Gücünü halktan ve kanunlardan alarak, görevini her zaman fedakârca yaparak, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Millet olarak Polisine her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek, yanında yer almış ve almaya da devam etmekteyiz.

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek başta Adıyaman’ın Barış, güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gün Polis teşkilatı 174 yaşındadır. Bu süre aynı zamanda Polis Teşkilatımızın tecrübesinin bir göstergesidir. Polis teşkilatının bu tecrübe ile bundan sonrada görevlerini layıkıyla yapacağına inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle gazilerimizi minnetle, şehit polislerimizi rahmetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında hizmet vermekte olan tüm Polislerimize üstün başarılar ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve esenlikler dileyerek tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis haftasını kutluyorum.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu