BAŞARILI DANIŞMAN ÖMER FARUK IŞIK..!

Haber Merkezi 8.7.2019 13:28:10 Siyaset
img

Adıyamanlıların Ankara’da büyük bir destekçisi olan, TBMM Danışmanlık görevini başarıyla yürüten Ömer Faruk Işık’a Adıyamanlılardan sevgi seli.

Adıyaman’da yaşayan tüm kesimi ayırt etmeden Türkiye’nin Başkenti Ankara’da insanların makamlarına bakmazsızın, yardımseverliğiyle tanınan bilinen, güler yüzlü, tecrübeli, yardımsever, dobra, mert, cesur, örnek çalışmalarıyla göz dolduran, dava adamı TBMM Danışmanı Ömer Faruk Işık, Ankara’daki makamının kapılarını sonuna kadar açık tutan ve hemşerilerini iyi günde, kötü günde asla yalnız bırakmayarak halkın gönlünde büyük bir taht kurdu.

Editör Notu; Adıyaman Ses Ailesi olarak, kim bu il’e faydalı oluyorsa, kim bu memleketin insanını gurbette yalnız bırakmıyorsa, Adıyamanlının derdini kendine dert ediyorsa, biz bunu kamuoyunda dile getiririz. Yalakalık değil, kamuoyunda kimin ne yaptığı bilinsin. Herkes herkesi eleştirirken yorum yaparken ön yargılı olmasın. Kim bu memlekete bir çivi çakıyorsa bizlerde basın mensupları olarak bunu kamuoyu ile paylaşmak asil görevimizdir.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu