Haliliye Belediyesinde Plaket Şov

HABER MERKEZİ 14.7.2019 15:36:17 Güncel Haber
img

Haliliye Belediyesinin 100 Günlük Çalışmalarını Basına anlattı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat seçildikten sonra 100 gün içerisinde yaptığı çalışmaları ve projeleri Urfa basını ile paylaştı. Başkan Canpolat toplantı sonrası basın çalışanlarına, cemiyetlere ve derneklere plaket verdi. Basın mensuplarına plaket verilmesi ise düşündürücü

Şanlı Urfa’nın Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat seçildikten sonra 100 gün içinde yaptığı çalışmaların değerlendirmesini yapmak üzere Cumhuriyet tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısının ardılandan, köklü cemiyetlerin görmezden gelinmesi ve basın mensuplarına ve plaket verilmesi dikkat çekti.

Yaptığı ve yapacağı hizmet ve projeleri detaylı bir şekilde anlatan Başkan Canpolat’ın, verdiği plaketler ise hizmet ve projelerinin önüne çıktı.

Toplantı sonrası Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat tarafından, toplantıya katılan basın çalışanlarına, cemiyetlere ve derneklere plaket verildi. Plaketlerin neden ve ne için verildiği ise tartışma konusu oldu.

Köklü cemiyetlerin görmezden gelinmesi ise dikkat ve tepki çekti. Şanlıurfanın en etkin gazetesi Urfanatik, basın toplantısında öne çıkan plaketi manşetine taşıdı.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu