Milli Beka Hareketi’nden AGC’ye Ziyaret

Haber Merkezi 19.7.2019 08:17:46 Gazeteciler Cemiyeti
img

Milli Beka Hareketi Mersin İl Başkanı Kadir Aslan ve Hatay İl Başkanı Neslihan Uçar, Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.

Mersin İl Denetleme Kurulu Başkanı Hasan Alp’in de eşlik ettiği ziyarette Mersin İl Başkanı Kadir Alan, Ben Adıyamanlıyım. Ama Mersin’de ikamet ediyorum. Ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte ülkeme bir katkımız olsun niyetiyle Mersin İl Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Milli Beka Hareketi adından da anlaşılacağı gibi ülkenin bekası için kurulan bir harekettir. Herkesle birlikte omuz omuza bu hareketi yücelteceğiz dedi.

Milli Beka Hareketi Hatay İl Başkanı Neslihan Uçar ise Bugün Adıyaman’a il ve ilçe teşkilatının açılışı münasebetiyle geldik. Gördüğümüz ilgi yoğunluğu ve alaka bizleri son derece mutlu etti. Ülkemizin bekası söz konusuysa bizim için gerisi teferruattır dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren AGC Başkanı Zeki Dişkaya ise Milli Beka Hareketi İl Başkanlarını bugün ilimizde ve cemiyetimizde görmekten dolayı son derece mutlu oldum. Böyle kutsal bir davanın İl Başkanlığını yapmak kolay değildir. Ama şereftir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu