Milletvekili Fırat’tan AGC’ye Ziyaret

Haber Merkezi 21.9.2019 22:23:41 Siyaset
img

AK Parti Milletvekili Halil İbrahim Fırat Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve beraberlerinde yönetim kurulu üyeleriyle Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.

 Ziyaret esnasında Ak Parti Milletvekili Halil İbrahim Fırat, Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini teşkilatımızla birlikte ziyaret etmek istedik. Ve o vesileyle buradayız. Kabullerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim. Bilindiği gibi Adıyaman’a gelmesi gereken hizmetleri atılması gereken adımları istişare etmek için sivil toplumla bir araya geliyoruz. Bu anlamda da cemiyetimizi ziyaret edip sizlerden duymak isteriz özellikle şunu söylemek isterim. 400 Yataklı Hastane’ye ek bir bölüm ile 300 yataklı doğum hastanesi yanına hazırdı Ancak son ekonomik saldırılar yaşanan sıkıntılardan dolayı bir müddet ertelendi. İnşallah en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Ayrıca Organize Sanayi Bölgemize yeni yatırım alanları açmak için Sayın Ahmet Aydın Bey’in 7000 dönüm yer almak için bakan beyden görüşmesini ve söz aldığını da belirtebilirim dedi.

AGC Başkanı Dişkaya ise Cemiyetimize yapmış olduğunuz bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye’nin sıkıntıları göz önündedir. Ama sizden beklentimiz vekillerin belediye başkanları valilik iş adamlarımızla acilen bir toplantı yapıp Adıyaman’ da ki bu ekonomik ve sosyal sıkıntıların aşılması için yerel bir hamle yapmanızı talep ediyoruz. Bu talebimiz sağlanacak bir takım imkanlara ilaveten iş adamlarının ve halktan imkanı olanların katkılarıyla sağlanacak olan kaynakla Adıyaman’ da iş alanlarının açılması kısmen de olsa istihdam imkanı sağlayacaktır dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu