Başkan Dişkaya’nın Paylaşımına Cevap

Haber Merkezi 19.10.2019 19:10:00 Gazeteciler Cemiyeti
img

AK Parti Adıyaman İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, “Aile Destek Merkezine Koordinatör” olduğu söylentilere son noktayı Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya’yı ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Başkan Dişkaya, AK Parti Kadın Kollar İl Başkanlığı büyük bir sorumluluk ve yüktür. Bir konuda paylaşılan bir proje ile ilgili acaba anlamlı bir haber yaptım konuyu öğrenmek istedik. Sayın Başkan paylaşımıma ve açıklamamıza duyarlılık göstererek, bizleri bu konudan dolayı hassasiyet gösterip ziyaret etti.

Başkan Gümüş, Başkan Dişkaya’nın sosyal paylaşım adresinden yaptığı açıklamayı bizzati Gazeteciler Cemiyeti’ne gelerek kamuoyuna açıklama yaptı.

Başkan Gümüş, özetle ben sorumluluklarımın bilincindeyim ilimize bir katkı için elimden geleni yapıyorum. Bahsi gecen proje Hanımlarımıza donuk ilimize olabilecek bir katkıdır. Sayın bakanımızla ısrarlı takibimiz sonucu 1 tanesi henüz tam bitmedi ama alindi. Kısmet olursa takipteyim en az 4 proje daha ile kazandırma derdindeyiz. Ve proje yürütme ekibinde elbette bu konulara uygun faal genç arkadaşlarımızı görevlendireceğiz inşallah. Derdimiz Adıyaman kadınlarına imkân sağlamaktır. Ayrıca proje yeri ve yerleri içinde uğraşlarımız sürüyor. Birde sunu belirtiyim koordine eden kişiye ödenecek miktar asgari ücrettir. Buradan çağrımdır bizim kapımız her bayan kardeşimize açıktır yeter ki derdi sevdası Adıyaman olsun tüm gayretimiz Adıyaman’dır ülkemizdir.

Ayrıca bu konularda AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Milletvekilimiz Sayın Ahmet Aydın Bey ve bütün vekillerimizin katkısı uğraşı içinde teşekkürü borç bilirim ifadelerini kullandı.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu