YARDIMA MUHTAÇ AİLEYE YARDIM

Haber Merkezi 11.2.2020 15:26:00 Adıyaman Haber
img

  Adıyaman'ın Besni İlçesinde 6 Çocuklu, Annesi Hastane’de Babaları ise Cezaevi’nde olan çocuklara, KÖRFEZİM A.Ş. Sahibi Burak SAĞIR ve Adıyaman AKEDAŞ Bölge Müdürlüğü çalışanlarının girişimiyle oluşturulan yardım kampanyasında giyim, ev eşyası, erzak ve yakacak malzemeleri toplanarak ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.

AKEDAŞ Bölge Müdürlüğü Operasyon Yöneticisi Erkan Ersoy yaptığı açıklamada; Avukat İsmail Kıran Bey'in bildirimiyle haberdar olduğumuz ihtiyaç sahibi aileler için yardım talep ettiğimiz her arkadaşımız, hiç tereddüt etmeden imkanları dahilinde yardımlarını esirgemedi.

Başta KÖRFEZİM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sağır Bey'e ve Tüm mesai arkadaşlarıma, yardım etmiş olduğumuz aileler adına teşekkürü borç bilirim.

Şirketimiz AKEDAŞ'ta bu yöndeki Sosyal Projelerde sıklıkla yer almaktadır, Bizlerde bu şirketin çalışanları olarak asgari ayda bir defa olmak üzere imkanlarımız dahilinde ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı planlıyoruz. Bu yardım hareketine katkı sağlamak isteyen herkesi, talep etmeleri halinde ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak isteriz''dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu