Esnaf Çelenk’ten Sesleniş

Haber Merkezi 22.5.2020 19:32:34 Adıyaman Haber
img

Korona virüs salgını sebebiyle esnaflar zor günler geçiriyor.

            Adıyaman’da uzun yıllar gölebatmaz caddesinde esnaflık yapan Nişantaşı Giyim Mağazası sahibi Adem Çelenk ise yetkili Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifine seslenişte bulundu.

            Esnafın zor durumda olduğunu söyleyen Çelenk, bize bağlı oda bize sahip çıkmadı. Zorlu süreçte kapımızı çalan olmadı. Seçimden seçime hatırlanmak istenmiyoruz. Sorunlarımız ele alınıp çözüme kavuşturulmalı, biz esnaflar olarak arzumuz yetkili oda esnaflar için gayret göstermelidir. Faaliyet gösteren tüm sektörlerde odalar bugünlerde yanımızda olmazsa yarın da biz onların yanında asla olmayız. Hepimiz ekmek parası için kepenk açıyoruz. Fakat kendimize bağlı odadan bu süreçte zerre fayda görmedim.

            Çelenk sözlerine şöyle devam etti; Adıyaman’da marka sahibi değerli esnaf abimiz İrfan Ekici’nin gayretleri ve girişimleri sonucu bayram arefesinde esnafların saatlerinde değişiklik yaparak bizlere rahat nefes aldırdı. Ben şahsım adıma bu zor günde esnafın yanında olan İrfan Ekici ağabeyime teşekkürü borç bilirim dedi. Ayrıca Ziya Duranay Başkanımıza Valimize ve Milletvekillerimize de şükranlarımı sunarım dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu