Dev Proje ve Yatırımların Tarihlerini Açıkladı

Haber Merkezi 28.5.2020 17:13:07 Siyaset
img

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman merkeze ve Adıyaman’ın Besni ve Samsat ilçelerine dev projelerin ihale tarihlerini açıkladı.

Projelerin takipçisi olduğunu söyleyen Başkan Aydın, projeler ile ilgili açıklama yaptı.

“ADIYAMAN ÇOK YAKIŞACAK”

Adıyaman’a çok yakışacağını söyleyen Başkan Aydın, Eğriçay üzerinde yapacağımız Millet Bahçesi projemiz tamamlandı. Büyüklüğü ve proje içeriği ile Ülkemizin örnek Millet Bahçelerinden biri olacaktır. Bu muhteşem eserin inşaat yapım ihalesi TOKİ tarafından 20 Temmuz’da yapılacaktır.

“BESNİ İLÇEMİZE MUHTEŞEM ESER”

Başkan Aydın, Kadim şehir Besni ilçemize yakışır güzellikteki Besni Millet Bahçesi proje çalışmaları tamamlandı. İnşallah,2 Temmuz tarihinde de TOKİ tarafından inşaat yapım ihalesi yapılarak, ise başlanacaktır. Bu muhteşem eserin ilçemize ve kıymetli hemşerilerimize hayırlı olmasını dilerim.

“SAMSAT İLÇEMİZE DEV YATIRIM”

Başkan Aydın, Samsat ilçemiz Hükümet Konağı ve Ek Bina İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi yapım işi ihalesi TOKİ tarafından 18 Haziran tarihinde yapılacaktır. Samsat ilçemize ve kıymetli hemşerilerimize hayırlı hizmetlere vesile olması dilerim dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu