AGC Başkanvekili Dündar Ankara’da

Haber Merkezi 1.7.2020 17:57:15 Gazeteciler Cemiyeti
img

Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanvekili Yusuf Dündar, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’ı makamında ziyaret etti.

            Gündemde olan konuları görüşmek üzere Ankara’ya giden AGC Başkanvekili Yusuf Dündar, AK Parti Genel Merkezinde Ahmet Aydın’ın makamında GMDK Başkanı Ahmet Aydın ve Milletvekili İbrahim Halil Fırat ile görüştü.

            Tütün üreticilerinin her zaman yanında olduğunu söyleyen, GMDK Başkanı Av. Ahmet Aydın, milletvekili arkadaşlarımız ile Adıyaman lehine tüm görüşmeleri sürdürüyoruz. Tek temellim birlik ve beraberlik içerisinde bu sürecin üstesinden geleceğine inancımız tamdır.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise ziyaretlerinden ötürü AGC Başkanvekili Dündar’a teşekkür etti.

Adıyaman’ımızın can damarı olan tütün konusunda gerekli çalışmaları yerinde gören ve konuyla ilgili kamuoyu paylaşan AGC Başkanvekili Dündar, Adıyaman huzur ve barış kentidir. Memleketimizin huzurunu kimse bozamaz. Adıyaman halkına önemli uyarıda bulunan Dündar, oyunlara asla gelmeyin dedi.

            Güven oyu ile TBMM AK Parti Grup Yönetime seçilen Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat’a, başarılar diliyorum. Dündar ayrıca Türkiye siyasetin önemli ismi Adıyaman’ımızın Hizmetkarı Ahmet Aydın’a bir bakanlığın verilmesini istiyoruz.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu