Öztürk Milletvekili Danışmanlığını Bıraktı

Haber Merkezi 4.7.2020 12:37:50 Siyaset
img

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’ın danışmanı İsmet Öztürk görevinden ayrıldı.

Öztürk yaptığı yazılı açıklamasında; TBMM Milletvekili Danışmanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım.  Öğretmenliğe başladıktan sonra, Okul Müdür Yardımcılığı, Okul Müdürlüğü, Şube Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gibi bürokratik görevlerden sonra; 2012 yılından bugüne büyük bir onur ve gururla, Adıyaman Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Erdoğan ile başlayıp, Sayın İbrahim Halil Fırat ile devam ettiğim, TBMM Milletvekili Danışmanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

  Bugüne kadar ki hayatımda gerek bürokrasi de gerek siyaset mecrasında, zaman mefhumu gözetmeksizin, gayret, sevgi, samimiyet düsturu ile Sayın Milletvekillerimizin himayelerinde Adıyaman’ımızın ve hemşerilerimizin tüm sorunları ile ilgilenerek, çözümüne yardımcı olmaya çalıştık. Adıyaman’ın kadirşinas insanlarına hizmet etmek bir gururdur, bir şereftir. Bu hizmet sürecinde hep yanımızda olup, desteğini ve duasını esirgemeyen Adıyamanlı hemşerilerimize, her zaman minnet borçluyum. Adıyamanlı hemşerilerimin, Ankara’da bir kardeşi var. Kapımız her zaman açık olacak. Bugünden sonra da Hak davamızdan ayrılmadan, Adıyaman’ımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.

  Adıyaman’ımıza hizmet etme fırsatı bulduğumuz süre içerisinde desteklerini esirgemeyen başta Adıyamanlı hemşerilerim olmak üzere, makamlarında görev yaptığım Milletvekillerimiz Sayın İbrahim Halil Fırat’a ve Sayın Mehmet Erdoğan’a, ayrıca mevcut Milletvekillerimizden başta AK Parti Disiplin Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet AYDIN olmak üzere, Sayın Yakup TAŞ’a, Sayın Fatih Toprak’a, 24. 25. ve 26. Dönem Adıyaman Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl ve İlçe Başkanlarımızla, Teşkilat mensuplarımıza, İl ve Belediye Encümenlerimize, STK Başkanlarımıza, Kamu Kurum Yöneticileri ve personellerine, Muhtarlarımıza, Basın Mensuplarımıza, birlikte görev yaptığım birbirinden kıymetli danışman arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu kubbede, hoş bir seda bırakabildiysek ne mutlu bize. Hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun dedi.

Diðer Haberler

 

Sosyal Medya


 

Adıyaman Hava Durumu

Puan Durumu