Adıyaman Tarım Fuarına Virüs Engeli

Adıyaman Tarım Fuarına Virüs Engeli


Adıyaman Medya Trend Fuarcılık tarafından Adıyaman fuar merkezinde 23 Eylül günü yapılması planlanan gıda tarım ve hayvancılık fuarı, Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ve fuar komisyonunda yer alan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Tarım İl Müdürü Nurettin Kıyas’ın görüşleri doğrultusunda artan covid 19 vakalarından dolayı iptal edildiği açıklandı.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Medya Trend yönetim kurulu başkanı Mustafa Gül Vatandaşın sağlığının her şeyden önemli olduğuna vurgu yaparak Şunları kaydetti” Büyük bir heyecanla hazırlıklarını tamamladığımız Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarımızın iptali firmamız inisiyatifiyle Adıyaman halkının ve katılımcı firmalarımızın sağlığı düşünülerek ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Belirtmek isterim ki halkımızın sağlığı tüm organizasyonlardan, önde gelir biz fuarlarımızı vatandaşımız için yapmaktayız, dolayısıyla onları riskli ortamlardan uzak tutmakta başlıca görevlerimizdendir. İleri bir tarihe ertelediğimiz fuarımızı daha sağlıklı bir ortamda yapmak en büyük arzumuzdur. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden fuar çalışmalarımız devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap