AGC’den Vali Çuhadar’a Ziyaret

AGC’den Vali Çuhadar’a Ziyaret

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, hizmet için geldiğini belirterek, “Gerekirse Adıyaman için Ankara’da yatarız. 7-24 çalışırım. Uykuyla pek aram iyi değil. Efendilik etmeye gelmedik. Sizden birisi gibi ilime hizmet etmeye geldim. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın İçişleri Bakanımız nasıl uyumuyorsa nasıl gece gündüz çalışıyorsa bizlerde aynı tempoyla çalışacağız. Bizlere bu görevi layık gördük. Bizde halkımıza hizmet etmek için mücadele edeceğiz. “Şeklinde konuştu.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, valilik makamı önemine değinerek “Yeni başlayan valimize hayırlı olsun diliyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte başarılar diledik. Adıyaman her alanda önemli bir şehir konumundadır. Özellikle bürokrasinin hızlanması aktif hale gelmesi temennimizdir. Umudumuz geldiği gün sahaya inen sayın valimizin bu temposuna bütün bürokrasinin ayak uydurmasıdır. Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti özellikle dağınık durumdaki internet sitelerimizin derli toplu bir hal alması için cemiyet bünyesinde bir yapılanmaya gitti. İnşallah önüne gelen bir site açıp, haberciyim demeyecek.” İfadelerini kullandı.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap