Aydın Avukat Kardeşleri Ziyaret Etti

Aydın Avukat Kardeşleri Ziyaret Etti

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış Av.Burak Dündar ve Av. Furkan Dündar kardeşlerin yeni açtıkları hukuk bürolarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ve Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Yusuf Dündar da hazır bulundu.

Mesleğe yeni başlayan genç kardeşlere başarılar dileyen Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın “ Dündar kardeşlere başarılar diliyorum. Umarım mesleklerinde önemli mesafeler katlederler. Yeni bürolarına hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum. Bizim yarım bıraktığımız mesleği onlar en iyi şekilde devamını getirecektir” dedi.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ise, genç kardeşlere başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı Ak Parti heyetine teşekkür etti. Dişkaya “ Ak Parti heyetinin genç hukukçuların bürolarını ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Genç kardeşlere başarılar diliyorum” dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap