EDİTÖRÜMÜZ “IŞIK’ı” KALEME ALDI..!

EDİTÖRÜMÜZ “IŞIK’ı” KALEME ALDI..!

            Türkiye Büyük Millet Meclisi Danışmanı Ömer Faruk Işık, Adıyamanlıların sorununa “IŞIK”  oluyor.2007 yılından itibaren Ankara’da Milletvekili Danışmanlık görevine getirildikten sonra Adıyamanlılara “IŞIK” saçmaya devam ediyor.

            Adıyamanlı vatandaşların sorununu kendi sorunu gibi görüp, çözüme kavuşturmanın gayreti ve çabası içerisinde olan, mevki makam gözetmeksizin herkesin derdine derman olan Adıyamanlıların Ankara’daki “IŞIK’ın” başarısını çekemeyen bazı kesimler tarafından dedikodusunun yapılmasını nefretle kınıyoruz.

Adıyaman ses ailesi olarak diyoruz ki; Varsayım üzerine, laf olsun torba dolsun misali konuşulanların asli astarı varsa buyursun bize getirsin. Bizde şeref namus sözü tüm kamuoyunda paylaşalım.

 “IŞIK’ın” başarısını kıskanıp, dedikodusunu yapmak Delikanlı Mert Erkeklere yakışmaz.

Bu yazıyı okuyup ADIYAMAN SES sen ne yalakasın diyen MERT, DELİKANLI Yüreklere diyorum ki; Biz bu Adıyaman ve Adıyamanlı için kim bir yardım eder, hizmet ederse biz onu bir ömür boyu savunuruz. Çünkü bizde buradan tüm dünyaya açılan haber sayfamızda Adıyamanlılara hizmet veriyoruz.

Takdir değerli kamuoyunun kendi vicdanıdır..! 

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap